Бізнесмен і лідер партії «5.10» висунувся в президенти

Gennbalashov.hiblogger.net

Підприємець і колишній народний депутат (третього скликання) Верховної Ради Геннадій Балашов подав пакет документів до Центрвиборчкому, маючи намір брати участь в президентських перегонах.

Документи до ЦВК приніс уповноважений представник чергового претендента на вищий в країні пост. Відповідно до порядку реєстрації, Центральна виборча комісія повинна протягом п’ятиденного періоду затвердити його кандидатуру, або відхилити її в зв’язку з будь-яким виявленим порушенням.

Уродженець Дніпра Геннадій Балашов є співзасновником партії «За красиву Україну» в 1998-1999 роках, після її розколу був лідером партії «Красива Україна». Під час володіння депутатським мандатом у Верховній Раді закликав колег відмовитися від податку на додану вартість і ввести оподаткування з обороту. Під час Євромайдану підприємець і політик вів відеоблог.

Раніше про своє висунення на президентські вибори оголосив глава «Самопомочі» Андрій Садовий, лідер «95 кварталу» Володимир Зеленський, екс-керівник Служби безпеки України Валентин Наливайченко та нардеп Сергій Каплін. Всього документи в ЦВК для участі в президентських виборах на поточний момент подали (разом з Балашовим) дванадцять чоловік.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*