Парламент України вимагає звіту влади за результатами воєнного стану

tvi.ua

Народний депутат від партії «Батьківщина» Андрій Кожем’якін на Погоджувальній раді ВР заявив, що його політсила бажає отримати звіт від влади по її діям під час оголошеного воєнного стану, та його підсумками.

Парламентарій зазначив, що потрібна відповідь на питання про прогрес у звільненні захоплених 25 листопада 2018 року моряків ВМСУ, і зменшенню чисельності російських підрозділів на українському кордоні.

Кожем’якін підкреслив, що звіт з боку голови держави перед Верховною Радою буде проявом поваги з його боку до парламентаризму.

Аналогічну вимогу від імені «Опозиційного блоку» висловив заступник керівника цієї фракції Олександр Вілкул на погоджувальній раді Верховної Ради. Нардеп заявив, що шкоди національній економіці через оголошений воєнний стан завдано не тільки в тих десяти областях, де він діяв, але й по всій країні. Вілкул зазначив, що звіту про втрати державного та місцевих бюджетів не надано досі.

Нагадаємо, що після захоплення 25 листопада прикордонниками РФ в районі Керченської протоки трьох кораблів ВМСУ разом з екіпажами, Петро Порошенко на наступний день оголосив військовий стан. Він діяв на території десяти областей протягом тридцятиденного періоду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*