СБУ допитала кандидати в президенти України

Pravda.com.ua

Служба безпеки України закінчила допит колишнього міністра оборони та лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, про що він сам повідомив у соціальній мережі Facebook на своєму акаунті.

У своєму записі політик розповів, що слідчого зацікавили дії (та бездіяльність) Валентина Наливайченка в період анексії Кримського півострова. Гриценко підкреслив, що на допиті слідчий отримав від нього вичерпні відомості по цій темі. Він нагадав, що з того самого питання інформацію від нього отримали та в Генеральній прокуратурі України.

Валентин Наливайченко на момент анексії Криму очолював Службу безпеки України. На даний момент він висувається в президенти на виборах-2019.

Раніше прес-служба Служби безпеки пояснила, чому викликає на допит екс-міністра оборони. Відомство повідомило, що Гриценко в одному з телевізійних ефірів озвучив інформацію по анексії Криму. У заяві СБУ підкреслюється, що свідчення громадян України про гібридної агресії Росії є проявом громадянської та патріотичної позиції.

Нагадаємо, що Анатолій Гриценко подав документи в ЦВК для участі в президентських перегонах дванадцятого січня. За день до цього його кандидатура була затверджена на з’їзді «Громадянської позиції».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*