У столиці розкрили шахрайську схему розкрадання грошей з бюджету країни

Hyser.com.ua

У прес-центрі Державної фіскальної служби інформують, що в Києві була розкрита схема, при якій відбувалося розкрадання грошей з бюджету країни. Варто зазначити, що гроші були призначені для проведення ремонтних робіт об’єктів комунальної власності.

Зокрема, правоохоронці з’ясували, що групою людей були засновані компанії, основною метою яких стала участь в аукціонах. Предметом аукціонів було надання ремонтних робіт на території одного зі столичних районів. Саме ці компанії й вигравали тендер. Таким чином, протягом усього минуло року, зловмисники отримали понад сорока мільйонів гривень з бюджету, які призначалися для ремонту приміщень освітніх установ та житлових будинків у столиці

Водночас зазначається, що з цих грошей 24 млн перевели на рахунки двадцяти чотирьох підприємств, що входили до складу конвертаційного центру, який викрили представники податкової міліції. При цьому, переведення в готівку грошей відбувалися за допомогою фальшивих підприємств, дані гроші розподілялися між учасниками шахрайської схеми.

Відзначається, що проводилися обшуки, в результаті яких, правоохоронці конфіскували печатки, комп’ютери, телефони, а також гроші та патрони. Як зазначається, гроші були як у національній, так й в іноземній валюті, а їх сума сягала півтора мільйона гривнями.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*