«Антонов» відновлює випуск Ан-124 «Руслан»

mikroskop.net.ua

Випуск транспортних важких літаків «Руслан» на держпідприємстві «Антонов» відновлюється. Про це заявив Сергій Омельченко, перший заступник гендиректора компанії, в телевізійному ефірі.

Він повідомив, що збірка повітряного судна може початися ще в цьому році. Омельченко зазначив, що в цьому напрямку «Антонов» співпрацює з міжнародними компаніями-виробниками авіаційної техніки.

На даний момент держпідприємство перебуває на етапі повного перероблювання електронної складової «Руслана». Омельченко висловив надію, що роботи на цій стадії будуть прийняті інженерами та конструкторами компанії, щоб в поточному році почалася збірка першого Ан-124.

Заступник генерального директора «Антонова» підкреслив, що запланована збірка проводиться без використання комплектуючих, вироблених на території Російської Федерації.

«Руслан» (згідно з кодифікацією Північноатлантичного Альянсу «Кондор») здійснив свій перший політ в кінці 1982 року, введений в експлуатацію на початку 1987 року. На поточний момент він є самим вантажопіднімальним і великим повітряним судном у всьому світі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*