Поліція Києва встановила особи підозрюваних у нападі на Дзідзьо

Politeka.net

Інформаційне агентство «УНН», посилаючись на столичну поліцію, інформує, що двом громадянам іншої держави було оголошено про підозру в скоєнні нападу на учасника вітчизняного музичного гурта «DZIDZIO» – Михайла Хому. Сам напад стався ще минулого місяця недалеко від однієї з радіостанцій столиці. Зазначається, що того дня двоє зловмисників, що скоїли напад на артиста, демонстрували агресивну поведінку та вживали нецензурні висловлювання.

В ході конфліктної ситуації, що виникла між співаком та зловмисниками, невідомі нанесли низку ударів по голові артиста та спішно покинули місце інциденту. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 125 Кримінального кодексу. Проте пізніше, правоохоронці переглянули додаткові матеріали та замінили 125 статтю на частину 2 статті 296 КК України. Таким чином, зловмисникам загрожує тюремне ув’язнення строком на 4 роки.

Також у поліції наголосили, що особи підозрюваних були встановлені на підставі тих свідчень, які надав музикант, а також за допомогою відеокамер, що записали конфліктну ситуацію. Крім цього зазначається, що підозрюваними виявились іноземці, які вже мали судимість, як зазначається, їх звинувачували у підробці документів.

Видання наголошує, що представник столичної прокуратури Надія Максимець повідомила, що наразі підозрювані переховуються від правоохоронців, саме тому підозру оголосили заочно.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*