Новий глава ОБСЄ прибув в Україну з офіційним візитом

www.unn.com.ua

Мирослав Лайчак, керівник ОБСЄ в нинішньому році, який також очолює Міністерство закордонних справ Словаччини, прибув до Києва зі своїм першим офіційним візитом. Про це він розповів на своєму акаунті в сервісі мікроблогів Twitter.

Лайчак повідомив, що це його перший візит до України як голова Організації з безпеки та співпраці в Європі. Після прибуття в столицю був проведений всебічний брифінг за участю Спеціальної моніторингової місії, зі звітом по їх роботі та ситуації у сфері безпеки в нашій країні.

В даний час вже відбулася зустріч високопоставленого гостя з Володимиром Гройсманом. На ній керівник Організації з безпеки та співпраці зазначив, що радий візиту в Україну, який важливий для двосторонніх відносин і голосування в ОБСЄ. Лайчак наголосив, що «питання України» є пріоритетним. Також було обговорено позитивне сальдо в українсько-словацької торгівлі.

Голова Кабінету міністрів, який виклав фотографію зустрічі з Лайчаком, повідомив на своєму акаунті в Twitter, що Київ став однією з перших столиць, які відвідав новообраний глава ОБСЄ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*