Порошенко зустріли у Луцьку протестними плакатами

Apostrophe.ua

Під час президентського візиту до Луцька кілька городян зустріли його перед місцевим собором Святої Софії. В руках у них був плакати з прізвищами українців, які пов’язані з резонансними подіями останніх років, включаючи вбивства і корупційні скандали.

У плакатах згадувалася Катерина Гандзюк, яка минулого року зазнала нападу в Херсоні та померла від його наслідків, голова Федерації футболу України Андрій Павелко, запідозрений у виведенні мільйона доларів США в офшори, а також високопоставлений співробітник СЗРУ і СБУ Сергій Семочко, який в журналістському розслідуванні звинувачувався в серії корупційних дій. На плакатах лучан також було прізвище Мирослава Продана, виконавця обов’язки керівника Державної фіскальної служби, який також став фігурантом корупційного скандалу.

Президент завдав візит до Луцька в рамках «Томос-туру», в ході якого жителям ряду регіонів будуть пояснювати важливість отримання новоствореною ПЦУ статусу автокефальної. Нагадаємо, що Томос був вручений предстоятелю Православної церкви України Епіфанію напередодні Різдва.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*