Рабинович: у світовому рейтингу щастя Україна перебуває у двадцятці найгірших

Thinkhr.com

Вадим Рабинович, лідер політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» заявив, що через те, яку політику, яку веде поточна влада держави, у Світовому рейтингу щастя Україна знаходиться у двадцятці гірших.

Вадим Рабинович заявив, що за традицією наша держава посідає останні позиції у всіх рейтингах світу. Таким чином, і у Світовому рейтингу щастя, який підсумував ситуацію за минулий рік, наша держава посіла 138 місце, з наявних 156.

Даний рейтинг ґрунтується на індексі щастя, а саме на таких показниках, як тривалість життя громадян, соцпідтримка, свобода, щедрість, корупція в країні, й також здоровий спосіб життя населення.

Вадим Рабинович зазначив, що найближчими країнами в рейтингу виявилися африканські країни Судан і Того. Що є дивним, оскільки як найбільша за площею держава Європи могла виявитися на таких низьких позиціях, серед найбідніших країн Африки. При наявності природних ресурсів, освіченого народу і родючих земель Україна просто не здатна реалізувати той колосальний потенціал, який вона має. І це відбувається через владу, яка розкрадає державу, і такими діями перегороджує шлях до подальшого розвитку.

Лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» впевнений, що народ може змінити ситуацію, що склалася. Саме правильний вибір громадян майбутнього голови держави, зможе забезпечити незалежність і успішність Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*