Савченко: СБУ перешкоджає мені зареєструватися кандидатом у президенти України

kievnews.net

Надія Савченко, нардеп Верховної Ради, зробила заяву відносно того, що Служба безпеки України перешкоджає реєстрації її як кандидата на пост голови України.

За словами Надії Савченко, для того щоб вона змогла претендувати на пост президента держави, їй необхідно зареєструватися і стати кандидатом. Але дана процедура неможлива без присутності нотаріуса. У свою чергу, співробітники Служби безпеки усілякими способами перешкоджають допуск нотаріуса до Надії Савченко. З цієї причини народний депутат звернулася в інстанції міжнародного рівня, державні, а також до правоохоронних органів. Але з їхнього боку надходить відповідь про негативний результат, оскільки вони не знають, як допомогти у даній ситуації.

Савченко зазначила, що нотаріуса, звичайно, допустять в кінцевому підсумку, але це трапиться після того, як закінчиться реєстрація для участі у виборах. Оскільки, подальше перешкоджання на інших стадіях, коли нардеп вже стане кандидатом, буде занадто очевидним.

Нагадаємо, що Надія Савченко арештована і знаходиться під вартою з березня минулого року, їй було оголошено підозру в діях, які були спрямовані на захоплення державної влади та насильницьке повалення конституційного ладу України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*