Продан знову має намір зайняти пост голови ДФС

hyser.com.ua

Адвокат Мирослава Продана Лариса Криворучко розповіла, що колишній в.о. голови Державної фіскальної служби має намір брати участь у конкурсі, метою якого є вибір керівника ДФС. Мирослав Продан все ще є підозрюваним у справі про незаконне збагачення.

За словами адвоката, колишній чиновник має намір брати участь у відкритому конкурсі, переможець якого займе пост керівника відомства. Сам Продан приступив до посади в.о. голови відомства навесні 2017 року, а у вересні минулого року він виявив бажання подати у відставку, і вона була прийнята.

Нагадаємо, що у листопаді, за день до того, як повинен був відбутися допит чиновника в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, він перетнув кордон з Республікою Молдовою. Після цього допиту, ймовірно, міг відбутися арешт. Але державна прикордонна служба підтвердила законний перетин кордону. У свою чергу, сам Мирослав Продан пояснив свою поїздку до Федеративної Республіки Німеччини потребою у лікуванні, а 26 листопада екс-чиновник приїхав назад до столиці.

У САП повідомили про прибуття Продана на допит 30 листопада, але дана особа відмовилася давати показання. Після цього прокуратура звернулася в судові органи з метою, щоб Продан був покараний або заплатив заставу розміром у 89 млн гривень, і 3 грудня суд оголосив про винесення рішення відносно покарання. Відзначено, що 7 чоловік, серед яких були та народні депутати, побажали поручитися колишнього в.о. глави ДФС.

Повідомляється, що у грудні співробітники правоохоронних органів одягли на Мирослава Продана відстежує пристрій у вигляді електронного браслета. Також на початку цього року судовим органом була арештована частина власності колишнього в.о. глави.

На даний момент посаду в.о. глави ДФС займає Олександр Власов. Про це повідомляє сайт Державної фіскальної служби.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*