Кабмін України вирішив розпродати залишки держвласності

uiamp.org.ua

Сьогодні, 16 січня, Кабінет Міністрів України має затвердити повний список національних об’єктів, що підлягають продажу. Це зрозуміло з повістки нашого уряду на сьогодні. Приватизація за чотири з гаком роки вже просто встигла стати кредо нашого уряду. Так було при Яценюку; все це триває і при Гройсмані.

Крім того, в ході засідання збираються схвалити кілька цікавих законопроектів. Йдеться про моніторинг та верифікацію держвиплат. Також в уряді затверджуватимуться бюджети деяких державних фондів на поточний 2019 рік: Фонду соціального страхування (проблеми безробіття) та багатостраждального Пенсійного фонду. Ще у планах — формування органів Національної служби здоров’я в регіонах (що нас чекає на цей раз, навіть уявити страшно).

Засідання Кабміну передбачає рішення, в тому числі, і деяких кадрових питань, а також питань з певним ступенем секретності. Можливо, останнє стосується як раз майбутніх президентських виборів в Україні та тих статтях Державного бюджету, про які ми ніколи нічого не дізнаємося.

Є ініціативи виходять від деяких міністрів. Глава СБУ Василь Грицак хоче внести зміни в Ліцензійні умови, що стосуються негласного отримання інформації — мова йде в основному про канали зв’язку. Андрій Рева, Міністр соцполітики, запропонує уряду регламентувати розмір матеріальної допомоги для компенсації вартості путівок до закладів для відпочинку та оздоровлення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*