Новий 15-денний Апокаліпсис від NASA

Losreplicantes.com

Вчені NASA повідомили, планета Земля може зануритися в темряву на 15 днів. Фахівці вважають таке явище унікальне, але і дуже небезпечне для жителів нашої планети.

Чому трапиться затемнення, і які будуть наслідки? Венера піде на південний захід від п’ятої планети, і через це на Юпітер буде потрапляти в 10 разів більше сонячних променів? ніж зазвичай. Внаслідок чого на газовому гіганті нагріються внутрішні гази, виділяючи водень, який у свою чергу вийде у відкритий космос. У разі їм досягнення Сонця, водень в реакції з сонячною радіацією може вибухнути. Сонце буде пошкоджено і що б відновиться, йому знадобиться 15 днів. Приблизно цей Апокаліпсис процес пройде в листопаді з 15 по 29 листопада 2019 року.

Не те що б Сонце взагалі згасне, але його промені стануть тьмяними та синього кольору, що занурить Землю в напівтемряву. Недолік сонячної енергії може викликати катаклізми, такі як землетруси, цунамі, шторм. Медики так само попереджають, такий довгий період без сонячних променів погано перенесуть люди з серцево-судинними захворюваннями. Кількість інфарктів та інсультів збільшиться.

Найдовше затемнення (24 години) тривало 25 березня минулого року, і, що трапиться цього разу, вчені можуть тільки припустити. Поки вчені утримуються від офіційних коментарів з приводу того, що ж може статися в результаті такого тривалої аномалії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*