Євген Мураєв: з України вичавлюють останні соки

Opentv.media

Нардеп Євген Мураєв в ефірі телевізійного каналу «Наші» заявив, що Європейський Союз і Сполучені Штати займаються вижиманням соків з України. За словами опозиціонера, країни Заходу переслідують лише свої інтереси в економіці.

Мураєв поставив питання, чи вірить аудиторія телеканалу в Третю світову війну із застосуванням зброї масового ураження через Україну, і в жертвування Сполученими Штатами та європейськими країнами власного добробуту для надання допомоги Петру Порошенку або населенню України.

Парламентарій звинуватив західні країни в «вичавці» таких національних ресурсів, як робоча сила і Карпати. Також він згадав збут в Україні товарів дешевої вартості.

Мураєв є колишнім членом «Партії регіонів» та «За життя», лідером якої був Вадим Рабинович. У вересні минулого року Євген Мураєв оголосив про створення партії «Наші», лідером якої він став.

Нагадаємо, що раніше нардеп Віктор Бондар зробив заяву, що Європейський Союз обдурив Україну, укладаючи з нею торговельні договори. Політик вважає, що Київ змусили купувати високотехнологічні товари виробництва європейських країн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*