Гройсман раптово звернув увагу на зарплати топ-менеджменту «Нафтогазу»

All.net.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну заявив, що необхідно звернутися до Наглядової ради «Нафтогазу». На думку голови Уряду, з держкомпанією необхідно укласти контракт, в якому заробітна плата буде пропорційна досягненням.

За словами голови Кабміну, Уряд має можливість переглянути умови контракту, де будуть конкретизовані деякі речі.

Нагадавши, що нинішній контракт з «Нафтогазом» закінчиться в кінці березня нинішнього року, Гройсман зазначив, що він вважає умови нарахування заробітної плати неприйнятними, як і одержувані правлінням держкомпанії винагороди.

Гройсман назвав себе прихильником «ринкових» окладів і бонусних виплат для топ-менеджменту держпідприємств, і виступив категорично проти «захмарно великих» бонусів в складний час. За його словами, зарплата і винагороди можуть бути трохи вище, якщо газ добутий з виконанням плану.

Нагадаємо, що після перемоги в Стокгольмському арбітражі над російською енергетичною корпорацією «Газпром» в «Нафтогазі» проголосували за нарахування бонусів керівникам держкомпанії. Розмір винагороди прирівняли до 1% від виграної суми, що склала 45 мільйонів 600 тисяч доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*