Гордон: з ким буде Арсен Аваков на виборах, той і буде Президентом

Ukranews.com

На думку журналіста Дмитра Гордона, яке він висловив в телевізійному ефірі каналу «112 Україна», багато на майбутніх виборах залежить від підтримки Арсена Авакова, який очолює Міністерство внутрішніх справ.

Нагадавши, що МВС зобов’язане захистити законність в ході виборів і припиняти фальсифікації, журналіст заявив, що роль керівника цього відомства є вкрай значущою, як і те, з ким він буде — з чинним головою держави, Юлією Тимошенко або іншим учасником президентських перегонів.

На уточнююче запитання, чи є у журналіста інформація про переговори Авакова на цю тему з будь-ким, Гордон відмовився відповідати.

Раніше голова МВС заявив, що в ході проведення виборів монополія на застосування сили в країні буде належати тільки силовим структурам держави. Виступи «тітушек» і патріотичних активістів Аваков пообіцяв жорстко присікати.

В кінці минулого року ЦВК і Міністерство внутрішніх справ уклали угоду, покликану об’єднати зусилля двох державних органів для недопущення нехтування правами виборців на майбутніх виборів.

На поточний момент пройшли процедуру реєстрації в Центрвиборчкомі вісім претендентів на найвищу в країні посаду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*