Поранений у Харкові поліціянт перебуває у важкому стані

Glavred.info

Інформаційне видання «Інтерфакс» інформує, що офіцер одного з департаментів Національної поліції зараз знаходиться в стані, який лікарі розцінюють як важкий. Нагадаємо, що в Харкові сьогодні вранці двоє зловмисників поранили вказаного офіцера. Про стан потерпілого виданню повідомив головний лікар медичного закладу, де знаходиться правоохоронець, Андрій Козаченко.

Як зазначив головний лікар, зараз співробітник поліції знаходиться без свідомості та не може самостійно дихати, у зв’язку з чим, його під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів. Водночас, медичні експерти наполягають, що подібні травми можуть спричинити смерть потерпілого. Козаченко зазначив, що операція вже тривала понад дві годин, при цьому, вона буде ще тривати приблизно стільки ж за часом.

У Національній поліції розповіли, що напад на правоохоронця стався в першій половині дня, близько восьмої години. Коли офіцер виходив з під’їзду власного будинку, двоє зловмисників скоїли напад. При цьому, ідентифікувати злочинця не вийшло, через те, що їх особи приховували балаклави. Зловмисники завдали поліціянту кілька ударів, а також здійснили постріл, при цьому, зброя, яку вони використовували, досі не встановлена. У потерпілого зафіксовані поранення в області шиї та голови. Після нападу зловмисники спішно покинули місце інциденту.

У зв’язку з нападом на співробітника поліції, було порушено кримінальну справу відповідно до статті 348 Кримінального кодексу України. В Харківській області було оголошено про початок плану «Сирена». Водночас, заступник голови Нацполіції Аброськін зазначив, що в поліції знають, хто організував даний напад, зловмисник відповість за свої дії відповідно до закону.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*