В Чернівецькій області держслужбовців звільнили за подвійне громадянство

protocol.ua

Голова Управління Служби безпеки в Чернівецькій області Руслан Сторожук в ході брифінгу виступив із заявою про те, що в зазначеному регіоні звільняють з посад тих державних службовців, які мають подвійне громадянство.

Варто зазначити, що сам брифінг був присвячений результатам діяльності структури у минулому році. Він розповів, що голова відділу надання адміністративних послуг у місті Герц, а також директор обласного державного архіву були звільнені саме через те, що в них було громадянство й інших держав.

Варто також зазначити, що, окрім подвійного громадянства, директор обласного державного архіву був спійманий й на хабарі. Водночас, представник силового відомства нагадав й про справу, присвячену хабарям, які брав заступник голови міського військового комітету. Проте, він повинен був сплатити лише штраф, сума якого досягає двадцяти п’яти тисяч гривень. Необхідно зазначити, що вказаний чиновник вимагав у призовників набагато більші суми.

Крім того, правоохоронець зазначив, що у минулому році було зафіксовано 39 ситуацій, в ході яких проявлялось посягання на цілісність нашої держави. Крім того, вісімнадцяти іноземцям був заборонений в’їзд в Україну.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*