У Києві на акцію протесту вийшли студенти Одеського медуніверситету

golos.ua

Студенти Одеського національного медичного університету організували в центрі столиці протестну демонстрацію цієї середи, 16.01.19. Як зазначається, протест проходив під будівлею уряду, а студенти вимагали від голови Кабінету Міністрів Гройсмана, щоб той звільнив голову Міністерства охорони здоров’я Уляну Супрун, а також Олександра Лінчевського, який обіймає посаду заступника міністра.

Також наголошується, що учасники акції протесту не згодні з ініціативою МОЗ, яка передбачає об’єднання Одеського та Кримського медичних університетів. В ході протесту, студенти тримали в руках плакати, які містили в собі написи із закликом зупинити знищення університету головою МОЗ.

Один зі студентів Денис Шинкаренко розповів, що сьогодні на протест вийшли студенти, які родом з різних держав, але всі вони хочуть здобути освіту та знання. Проте на даний момент, вони зіткнулися з тим, що голова відомства з охорони здоров’я Супрун не зацікавлена в такому розвитку подій та має намір закрити медичні вищі навчальні заклади. Вона приймає низку рішень, які суперечать закону. Таким чином, прем’єр-міністр Гройсман зобов’язаний приділити увагу даній проблемі та вжити заходів.

Як наголошується, ніхто з членів уряду так й не вийшов до учасників демонстрації, внаслідок чого, вони попрямували до будівлі Міністерства охорони здоров’я.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*