Священики ПЦУ з активістами з “С14” прийшли в храм УПЦ

pravdanews.info

Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви заявив, що в один з храмів Чернігівської області прийшли священики ПЦУ, яких супроводжували учасники праворадикальної громадської організації під назвою «С14».

За словами архієпископа Климента, підставою для цієї дії, стали збори місцевої громади. Відзначається, що обговорення будь-яких релігійних питань напередодні не оголошувалося, і жителі цього населеного пункту не знали про це. Але ініціатором винесення даного питання на голосування стала Віра Проскура, голова районної державної адміністрації Борзнянського району.

Згідно з протоколом, тих, хто проголосував «за» налічувалося близько 37 осіб, але насправді з усіх присутніх проголосували лише 26 осіб на користь даного питання. В результаті чого в храм прийшли священики Православної Церкви України, яких супроводжували радикально налаштовані активісти організації «С14». При цьому, будь-яких документів, які б підтверджували право на те, що дані особи мають претензії на майно храму, у них не було.

Згідно зі словами голови Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, правоохоронні органи не відреагували та не прийняли відповідних дій, які б посприяли врегулюванню даної ситуації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*