Ігор Смешко: мій виборець – це малий і середній бізнес України

narodna-pravda.ua

Екс-голова Служби безпеки, генерал-полковник Ігор Смешко виступив із заявою, що в ході виборчої кампанії не має наміру вступати в співпрацю з представниками олігархату. Таку заяву він зробив в інтерв’ю, яке брав журналіст Дмитро Гордон в ефірі вітчизняного телевізійного каналу «112».

Варто підкреслити, що таку заяву він зробив в ході відповіді на питання кореспондента про те, де кандидат планує шукати кошти для участі у виборчому процесі голови держави. Так, він зазначив, що не має спільних справ з олігархами, ніколи з ними не співпрацював та не збирається. Однак він покладає великі надії на представників малого та середнього бізнесу, заради яких він й хоче організувати першу в історії нашої держави партію, яка має консервативно-демократичний характер.

Поряд з цим, колишній керівник силового відомства додав, що, якби він міг дати назву своїй програмі, то він би назвав її як «гімн середньому класу». Так, він послався на давньогрецького мислителя Арістотеля, який підкреслював важливість середнього класу для стійкості держави.

Смешко також підкреслює, що середній клас є основою і якістю держави. Він підкреслив, що в Україні сімейному бізнесу треба дати «податкові канікули» як мінімум на п’ятирічний термін, а оподаткування середнього та малого бізнесу слід скоротити мінімум на 5%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*