Порошенко закликав більше уваги приділяти в школах IT-дисциплінам

Kbr.co.uk

Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що комп’ютерне оснащення шкіл буде покращено.

У середу в Борисполі Київської області відбулася конференція освітян за участю президента України Петра Порошенка. За словами Петра Олексійовича, вкрай важливо забезпечити школи новим комп’ютерним оснащенням, для того щоб учні шкіл могли більше уваги приділяти IT-дисциплінам. Він має намір зробити все, щоб не було повернення в СРСР, і в школах була нормою наявність інтернету. Також вважає за необхідне збільшити престиж викладачів у школах.

На офіційному сайті президента України було наголошено на важливості освіченості української нації. Діти після закінчення школи повинні будуть відповідати тим параметрам, які диктує сучасне життя.

Крім цього, Петро Порошенко вважає однією з важливих ліній навчання в сучасній школі – інклюзивне навчання. Голова держави впевнений, що нововведення зробить щасливими велику кількість сімей українського народу. Ще чотири роки тому він не міг собі уявити, що таке можливо впровадити в школах, поки не побачив захопленості в цьому своєї дружини. Як встиг помітити Петро Олексійович, головне зацікавити дітей навчанням. Для держави важливо, щоб український народ був освічений.

Президент України висловив свою подяку викладачам за підтримку та реалізацію нового закону про освіту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*