Депортована з РФ журналістка затримана СБУ і дає свідчення

fr-tv.com

Вигнана з території Російської Федерації уродженка Львова Олена Бойко була затримана в Харкові. На даний момент депортована учасниця численний російських політичних ток-шоу етапована до Львова, де була розміщена в слідчому ізоляторі.

Її російський адвокат Галина Перфільєва повідомила журналістів, що під час свого останнього спілкування з підзахисною, ту везли в один з харківських судів, який згодом виніс постанову про арешт.

Відому своїми неоднозначними висловлюваннями Олену Бойко очікує кримінальна справа у зв’язку з її публічними закликами до порушення територіальної цілісності держави. Також на телевізійних російських шоу висловлювалася проти державності, Революції Гідності, антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

Служба безпеки України підтвердила затримання Олени Бойко. У відомстві нагадали, що п’ятнадцятого грудня минулого року львівський Галицький райсуд дозволив її затримання і взяття під варту. На даний момент слідчі дії щодо депортованих з РФ журналістки тривають.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*