Генпрокуратура України проводить обшук в адвоката журналіста Вишинського

News.liga.net

Андрій Доманський, судовий захисник головного редактора видання «РІА Новини Україна» Кирила Вишинського, виступив із заявою про те, що співробітники Генеральної прокуратури проводять у нього обшуки.

За словами адвоката, Генпрокуратура проводить обшуки у нього вдома та в офісному приміщенні. Доманський уточнив, що це відбувається під час його перебування в Херсоні, де юрист знайомився з матеріалами справи по його підзахисному, чекаючи судового вердикту з питання утримання Вишинського під вартою. Юрист додав, що обшуки проходять також у його помічника.

Адвокат Кирила Вишинського висловив подяку Комітету захисту прав адвокатської діяльності, які взялися захищати його права в ході проведених вдома та в офісі Доманського обшуків.

Спікер Генеральної прокуратури Андрій Лисенко у відповідь на журналістський запит про обшуки у юриста відповів, що подібною інформацією він не володіє.

Доманський у своєму коментарі для мас-медіа заявив, що розглядає обшуки як «відповідь» за його публічні виступи у Вашингтоні (округ Колумбія, США) і Брюсселі, де він підняв тему захисту прав журналістів. Адвокат додав, що після його повернення зі столиці Сполучених Штатів деякі його співрозмовники стверджували, що ці поїздки та виступи йому «відгукнуться».

Головний редактор «РІА Новини Україна» Кирило Вишинський був заарештований в минулому році за звинуваченням у державній зраді. На даний момент він перебуває під вартою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*