Закрито канал переправлення іноземців на територію ЄС

Amp.macon.com

Співробітники київської прокуратури за сприянням правоохоронців інших відомств викрили двох громадян України, які створили маршрут незаконного переправлення іноземців на територію держав, що входять до складу Європейського Союзу.

Співробітники правоохоронних органів звернули увагу на зловмисників навесні минулого року, коли в змові з групою осіб вони організували переправлення через Україну нелегальних мігрантів зі Шрі-Ланки. Трьох іноземців переправляли з території Росії, вони були розміщені в українській столиці, де проживали певний період часу.

Як зазначено в повідомленні прокуратури, потім правопорушники спробували переправити трьох незаконних мігрантів до Угорщини, минаючи пункти прикордонного контролю, проте були зупинені правоохоронцями.

За адресами проживання підозрюваних проводяться обшуки, у них були знайдені документи з ознаками підробки, а також зброю, яка не проходило процедуру реєстрації.

Встановлено, що два затриманих підозрюваних, діючи разом зі своїми спільниками, причетні до переправлення ще п’ятнадцяти іноземних громадян, які перебували на території України незаконно. Триває ідентифікація інших учасників злочину та інші слідчі дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*