Вибухи призвели до загоряння в університеті Ліона

Bykvu.com

Телевізійний канал «BFMTV» інформує, що сьогодні 17.01.19. у кампусі одного з французьких університетів, розташованого в місті Ліон, сталась низка вибухів. Варто підкреслити, що ці вибухи прогриміли всього п’ять днів по тому після вибухів у французькій столиці. На даний момент відомості щодо інциденту весь час оновлюються.

Зараз відомо, що низка вибухів призвели до виникнення пожежі, за попередніми даними, осередком вибуху стали газові балони, які зберігали на терасі. Крім того, також розглядається версія, що причиною пожежі є ремонтні роботи, спрямовані на герметизацію будівлі університету.

Поряд з цим, Французьке інформвидання «L’express» передає, що вибух стався в бібліотеці освітнього закладу. Також користувачі мережі вже діляться відео з місця подій, де видно пожежу, а також зафіксований сам момент вибуху.

Необхідно відзначити, що в соціальній мережі «Твіттер» університет розмістив пост, в якому інформує, що в ході інциденту троє громадян отримали незначні поранення. При цьому, всі люди, які перебували в будівлі, були евакуйовані.

Пізніше з’явилися відомості, що одна з будівель університету вже знову почала роботу, що ж стосується решти, то за попередніми даними повідомляється, що на ліквідацію пожежі може знадобитися більше ніж добу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*