Директор «Укрпошти»: листонош, які займаються політичною агітацією – звільнити

Bk.ridna.ua

Інформагентство «РБК-Україна» інформує, що гендиректор вітчизняного підприємства «Укрпошта» Ігор Смілянський виступив із заявою про те, що всіх листонош, які при виконанні своїх обов’язків будуть проводить політичну агітацію напередодні виборів, необхідно звільняти.

Смілянський підкреслив, що мова йде про тих співробітників, які крім виконання своїх обов’язків, куди входить розповсюдження агітаційних матеріалів, самі зроблять спроби переконати потенційний електорат віддати свої голоси за тих чи інших кандидатів.

Гендиректор розповів, що «Укрпошта» налічує понад тридцять дві тисяч співробітників, при цьому, за кожним простежити не можна. Однак представники деяких політсил іноді звертаються зі скаргами, що деякі листоноші розносять агітаційні матеріали, а за готівку працювати не хочуть. Низка партій наполягають, що підприємство демонструє низький рівень якості доставлення, оскільки раніше вони укладали договори з «Укрпоштою», а тепер деякі громадяни на місцях хочуть отримати дохід перед виборами.

Поряд з цим, Смілянський зазначив, що «Укрпошту» не слід розглядати з точки зору агітаційного майданчика. Але водночас, доставляння агітаційних матеріалів, на думку голови підприємства – це відмінна можливість заробити та підвищити заробітні плати громадянам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*