Кількість смертей від грипу в Україні стрімко збільшується

davlenie.guru

З початку 2019 року в Україні зафіксовано 8 смертей, причиною яких є вірусне захворювання – грип.

У Міністерстві охорони здоров’я розповідають, що за останній тиждень в країні від грипу загинули 8 осіб, а всього за цей період на ГРВІ захворіла 176 381 людина, діти до 17 років складають з цього числа 51,8%.

У МОЗ також повідомляють, що у цілому на території нашої країни епідемічний поріг не перевищує норму, проте у деяких галузях він досягає своєї критичної точки. Так, у Чернігівській області зафіксовано перевищення на 34,2%, в Житомирській – на 13,7 %, у Сумській на 10,7% та в Одеській області на 2%.

«Рівень захворюваності дорослих, в окремих областях України, у сумі перевищує 20%, проте серед дітей він знизився на 2,4 %. Це говорить про те, що дитячий організм більш активно бореться з вірусними захворюваннями», – відзначають у держоргані.

Грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) – найпоширеніші інфекційні захворювання, які виникають найчастіше в холодну пору року. Симптоматикою та ознаками ГРВІ є температура, кашель та нежить, а також загальна слабкість організму й нездужання. Дані захворювання передаються повітряно-крапельним шляхом та можуть перетікати в більш важкі форми й викликати ускладнення – бронхіт, гайморит, отит, ангіну і т.п.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*