У Чернігові працівники фабрики “Чексіл” вийшли на акцію протесту через невиплату зарплати

Hromadske.ua

Працівники одного з найбільших підприємств текстильної промисловості України “Чексіл” вже понад 3 місяці не отримують зарплату. Втомившись оббивати пороги керівництва та відомчих структур, вони були змушені вийти на акцію протесту, аби про їх проблему почули.

Близько 150 працівників вранці 16 січня біля прохідної чекали роз’яснень керівництва, проте директор підприємства на роботу так і не з’явився, не дивлячись на те, що про проведення акції був попереджений колективом підприємства заздалегідь. Тоді частина співробітників вирушили в мерію, щоб звернутися за допомогою до міського голови Владислава Атрошенко.

Вранці міський голова заслухав докладний звіт керівника фабрики Мірко Ванджі та висунув йому категоричні вимоги: ” Як відомо, колектив підприємства вийшов на акцію протесту через багатомісячні борги по зарплаті. Категорична вимога мера: не зважаючи на всі проблеми, люди мають отримувати зарплату вчасно. Адже на підприємстві вона і так невелика. Деталі згодом ”

Слід зазначити, що в Чернігові така ситуація із заробітними платами – далеко не перша. Раніше на протест виходили працівники чернігівського заводу радіоприладів «ЧеЗаРа», яким понад рік не виплачували зарплату. Тільки тоді, після декількох десятків спроб привернути до себе увагу, люди прийняли рішення влаштувати мітинг під міськрадою. У мерії висунули вимоги до керівництва підприємства: негайно знайти шляхи розв’язання проблеми та виплатити мільйонні борги своїм співробітникам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*