Ксенія Собчак в сказі висловилася про Порошенка

xx-football.com

Як ми писали раніше журналіст, світська левиця, екс-ведуча “Дома-2″ і кандидат в президенти Росії на виборах в 2018 році Ксенія Собчак прибула до столиці України.

Хвилю підхопили журналісти, мовляв, мало того, що з Росії ще й занесена в базу «Миротворця», а впустили в країну. Подібні висловлювання і заголовки в ЗМІ привели в сказ Ксенію Анатолівну, і вона запевнила, що прибула у Київ до своїх знайомих і жодного політичного підтексту попросила не шукати в її візит.

«Вирішила приїхати до друзів. Виклала сторіс. Журналісти почали надзвонювати та ставити питання. Мабуть, уявити собі, що в Україну можна приїхати просто так і мати тут знайомих, неможливо, так?”- збунтувалася вона.

До того ж світська левиця грубо висловилася про українські вибори та чинного президента Порошенка. Хоча раніше стверджувала, що втручатися в політику не збирається, але, оскільки преса «обривала» її телефон, вона все-таки відповіла на кілька питань. Так, Собчак впевнена в тому, що в березні Петра Порошенка оберуть на другий термін, тому що її київські друзі сказали – «у нього все бабки».

Також журналісти зазначили, що у своєму Instagram-акаунті вона опублікувала фото на Європейській Площі та привітала киян з помилками, написавши назву міста з маленької літери й російською мовою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*