Екс-директор гірськолижного курорту «Буковель» вирішив стати президентом України

Lookmytrips.com

У Києві відбувся XVII з’їзд політичної партії «УКРОП». Учасниками з’їзду було прийнято рішення, висунути кандидатуру Олександра Шевченко на пост голови держави.

За словами Олександра, стало зрозуміло, що він зі своєю командою налаштований на перемогу і має намір виграти президентські перегони вже в першому турі. Крім того стало відомо, що на попередніх парламентських виборах Олександр Леонідович розповів виборцям про те, що має намір робити в разі перемоги. Жестом доброї волі Олександра Шевченко послужила поїздка на гірськолижний курорт «Буковель», куди він повіз 30000 виборців, але тільки із франківською пропискою.

Передвиборна кампанія 2019 року з виборів президента України почалася 31 грудня. Відомо, що перший тур голосування відбудеться 31 березня, а результат голосування українського народу повинен бути відомий 10 березня 2019 року.

За підсумками останнього соцопитування можна зробити висновок, що лідером на даному етапі є Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина». Кандидата Володимира Зеленського в президентських перегонах обійшов чинний президент України Петро Порошенко, який зараз знаходиться на другому місці в передвиборчому рейтингу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*