Комітет виборців: Ляшко – один з найефективніших законодавців

informator.news

У прес-центрі Радикальної партії України інформують, що голова політичної сили Ляшко є одним з найефективніших парламентаріїв з тих, хто планує висувати свою кандидатуру на посаду голови держави. Ці відомості підтверджують результати дослідження, яке проводив Комітет виборців. Як зазначається, серед можливих претендентів на посаду президента є 14 функціонуючих депутатів ВРУ. Так, Комітет оцінив їх роботу на протязі останніх чотирьох років, основними критеріями для оцінки стало відвідування засідань, участь в голосуваннях, а також активна участь у законодавчій роботі.

Таким чином, за підсумками дослідження, Комітет представив такі результати: з всіх 14 депутатів, 12 неодноразово пропускали голосування, 3 – не з’являлися на робочому місці, 4 – за весь період не подали жодного проекту закону.

Необхідно відзначити, що за підсумками дослідження, найбільш високий результат продемонстрував позафракційний нардеп Віктор Кривенко, який отримав 55%. Відразу після нього йде представник радикалів Ляшко, який має показник в 50%. Також підкреслимо, що найбільш низькі показники (2%) зафіксовані у парламентаря Мураєва.

Крім того, голова радикалів потрапив й в п’ятірку депутатів, у яких зафіксовано найменшу кількість пропусків засідань. Як повідомляється, він зайняв другу позицію в даному рейтингу, відвідавши 85% всіх засідань. Варто зазначити, що саме Ляшко запропонував найбільшу чисельність проектів закону, порівняно з іншими парламентаріями, які претендують на посаду голови України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*