Ілля Кива: депутати Європарламенту підтримують “Соцпартію України”

Timenews.in.ua

Ілля Кива, лідер «Соціалістичної партії України» на телевізійному каналі «Наш» у прямому включенні з французького міста Страсбург заявив, що депутати з Європарламенту підтримують українських соціалістів і бачать небезпеку в поточній владі держави.

Згідно зі словами Іллі Киви, низка держав, в особі соціалістів, готова співпрацювати з «Соцпартією України» над підготовкою спільного курсу лівих, серед них виявилися ФРН, Швеція, Сполучене Королівство, Польща, Фінляндія. Також на підставі досвіду перерахованих країн був підготовлений пакет соцреформ для нашої країни. Лідер партії вірить, що спільними зусиллями вдасться побудувати сильну соціальну державу, яка буде ґрунтуватися на соцзахисті та порядку.

Політичний діяч повідомив, що протягом декількох днів він зустрічався з депутатами ЄП. Вони усвідомлюють, що поточна українська олігархічна верхівка, яка підтримує війну, являє собою зло. Саме це зло не дозволяє державі розвиватися у правильному напрямку. Тому така влада зобов’язана залишити свої посади. За словами Киви, 2019 рік стане періодом змін, роком, коли спільними силами вдасться поліпшити життя в Україні.

Також, за словами політика, соціалісти європейських держав підтримали «Соцпартію» у прагненні відмовитися від співпраці з Міжнародним валютним фондом. У Страсбурзі СПУ довела, що готова почати боротьбу за європейські стандарти життя в Україні. Але робота буде колосальна, бо треба працювати над відновленням економічної сфери, виробництва, і відмовитися від співпраці з МВФ, оскільки усі в Європейському парламенті усвідомлюють, що транші надають згубний вплив на нашу країну. Соціалісти європейських держав зацікавлені в сильному партнері в особі України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*