Експерт: необхідно заборонити другий президентський термін в Україні

24info.news

Телеведучий Андрій Пальчевський заявив про те, що нова верхівка, яка прийде до влади в Україні, зобов’язана ввести заборону відносно перебування на посаді президента два терміни.

Андрій Пальчевський зазначив, що на даний момент змінити щось в державі неможливо, але від нової влади телеведучий хотів би вимагати введення заборони на перебування на посту голови держави два терміни. Дане рішення Пальчевський пояснює тим, що за один термін, Україна майже перероджується в монархічну державу, а за два терміни перебування одного і того ж президента, ми переродимося в форму правління, прирівняну до абсолютної монархії. Дані слова телеведучий підтверджує прикладом президентства Леоніда Кучми, оскільки він спочатку займав пост прем’єр-міністра з 1992-1993, а з 1994 по 2005 займав пост голови держави.

Згідно зі словами телеведучого, українська влада отримала вигоду від того, що курс нацвалюти знизився стосовно інших іноземних валют. Оскільки після того, як пройшов процес девальвації гривні, влада усвідомила, що таким чином з’явилася можливість менше платити людям, а також в кілька разів дешевше здійснювати приватизацію підприємств.

Пальчевський зазначив, що не обов’язково мати економічну освіту для того, щоб зрозуміти, що при падінні гривні, відбувається і падіння вартості всієї нашої держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*