МЗС ФРН: ніщо не завадить Росії добудувати «Північний потік – 2»

Vybor.news

Інформаційне видання «DW» інформує, що голова німецького зовнішньополітичного відомства Гайко Маас виступив із заявою, в якій зазначив, що будівництво нового російського газопроводу «Північний потік-2» вже ніщо не може зупинити. Він наголошує, що навіть, якщо Сполучені Штати приймуть рішення впровадити обмежувальні заходи, то Російська Федерація все одно зможе власними зусиллями закінчити процес будівництва.

Міністр підкреслив, що американці санкції можуть вплинути на низку західних компаній, щоб ті покинули проект «Північний потік – 2», проте це не зупинить Російську Федерацію та вона зможе завершити будівництво самостійно.

Також зараз Євросоюз приймає участь у переговорному процесі, щоб зберегти газовий транзит через Україну, проте, якщо Сполучені Штати приймуть рішення ввести санкції, то РФ самостійно завершить цей процес, а переговори стануть не потрібними.

Також голова МЗС ФРН підкреслив, що наразі побоювання щодо збереження українського транзиту після завершення проекту, все ще залишаються.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*