Активи «Газпрому» перейдуть в «Нафтогаз» України

www.scoopnest.com

Виконавчий директор української компанії «Нафтогаз» Юрій Вітренко виступив із заявою, що, згідно з рішенням міжнародного суду в Стокгольмі, компанія й надалі буде шукати кошти російського «Газпрому» в Швейцарії, щоб стягнути 2,6 мільярда доларів. Варто також відзначити, що ще вчора ввечері «Газпром» повідомив про рішення суду в Швейцарії, згідно з яким, постанова, прийнята у вересні минулого року, скасовується, а арешт активів компанії Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG – скасовується.

Водночас, Вітренко зазначає, що зазначені компанії розповіли в суді, що вони не мають можливості заморозити активи російської компанії, оскільки вони випущені в документальній формі, а в компанії їх просто немає.

Таким чином, з цієї причини суд прийняв рішення скасувати попередню постанову. Крім того, виконавчий директор «Нафтогазу» підкреслив, що раніше частину акцій зазначеної компанії виявили в Британії, тоді в суді вона зобов’язалася не приймати ніяких дій до чергового судового рішення.

Так Вітренко додав, що суд у Швейцарії своїми рішеннями доводить, що діяльність міжнародних арбітражів ефективна та можливість примусового стягнення коштів зберігається. Саме тому зараз «Нафтогаз» продовжує шукати активи російського підприємства, щоб стягнути кошти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*