Human Rights Watch: влада України обмежує свободи громадян

Kievpravda.com

Правозахисна організація «Human Rights Watch» підготувала доповідь, де зазначила, що минулого року Київ обмежував основні свободи громадян. Під обмеження потрапили свобода слова, вираження думок, засобів масової інформації. При цьому, дані обмеження обґрунтовувалися необхідністю надати протидію Російській Федерації.

У доповіді повідомляється, що станом на жовтень минулого року в нашій країні зафіксували понад двохсот порушень у двадцяти трьох областях. При цьому, характер порушень різний. Водночас, підкреслюється, що нацменшини, люди з нетрадиційною орієнтацією, кореспонденти, а також активісти піддавалися ризикам з боку радикалів.

Таким чином, в організації звернули увагу на той факт, що ще в травні минулого року влада України депортувала двох кореспондентів з Російською Федерацією, при цьому, дане рішення обґрунтовувалося домислами влади, що дані журналісти мають намір поширювати неправдиві відомості про державу. Також правозахисники нагадали й про арешт головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якому інкримінують державну зраду.

Так, в організації вважають, що Київ не займався організацією ефективних розслідувань щодо нападів на українських активістів. У «HRW» як приклад привели смерть активістки з Херсона Катерини Гандзюк, яку навесні минулого року облили кислотою. Отримані опіки привели до смерті дівчини. Також безкарними залишилися винуватці загибелі людей в одеському Будинку профспілок.

У «HRW» додали, що влада країни також не змінили політику дискримінації по відношенню громадян пенсійного віку, які живуть на непідконтрольних Україні територіях «ЛДНР».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*