Кіберполіція викрила хакерів, що атакували українські сайти

Wcoinsw.com

На офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України розмістили інформацію щодо викриття співробітниками Донецького управління кібернетичної поліції двох громадян, які здійснювали DDoS-атаки на низку інформаційних ресурсів даного регіону. Ними виявились мешканці міста Маріуполь, що розташоване в Донецькій області.

Як зазначається, вони хотіли поквитатися зі своїми конкурентами та водночас перевірити ресурси на витривалість. Варто зазначити, що за вчинення такого злочину громадян можуть позбавити волі строком до шести років.

На сайті міністерства сказано, що серед сайтів, які піддалися атакам, був маріупольський сайт новин, а також ще низка сайтів державних освітніх установ. Так, співробітники кібернетичної поліції з’ясували, що один зі зловмисників розробив два програмних коди, аби здійснювати атаки. Пізніше до нього приєднався і його товариш, та вони разом за допомогою розроблених кодів почали втручатися в роботу інтернет-сайтів.

В рамках даної справи, правоохоронці провели обшуки у компанії, співробітниками якої виявились злочинці. В ході даних обшуків поліція конфіскувала комп’ютерну техніку та телефони. Крім того, було відкрите кримінальне провадження відповідно до статті 361 КК України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*