Жителі столиці скаржаться на 100% ріст цін за опалення

Sobitie.com.ua

У громадян, які проживають у столиці, за минулий місяць різко збільшилися норми використання газу для будинків та квартир, які не мають газового лічильника. При цьому що оплата за опалення також збільшилася вдвічі.

На території нашої держави ще з 01.11.18. відбулося збільшення газових тарифів для населення. Також наголошується, що спочатку зростання цін на опалення планували впровадити лише в січні цього року, при цьому, варто відзначити, що спочатку мова йшла про підвищення тарифів на 23%. Однак зараз, громадяни отримують квитанції про оплату газу в яких вказується сума, відповідно до якої, ціни на газ зросли на 100%.

Таким чином, кияни стали масово подавати скарги про те, що в рахунках за опалення вказана сума до оплати в рази зросла. Приміром, одна з мешканок столиці Наталія зазначила, що оплата опалення за минулий місяць у неї склала 963 гривні, при цьому, але за листопад жінка заплатила 592 гривні.

Крім цього, користувачі соціальних мереж інформують, що у них в рахунках вказані цифри, які значно більше попередніх. Так, одна з мешканок столиці зазначила, що вона повинна сплатити за опалення 2120 гривень, при цьому, площа її квартири становить 60 квадратних метрів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*