Ремонт Лук’янівського СІЗО зроблений за приватні кошти. Готуються?

Golos.ua

Заступник голови Міністерства юстиції в питаннях пенітенціарної системи Денис Чернишов виступив із заявою, в якій зазначив, що корпус столичного Лук’янівського слідчого ізолятора відремонтували більшою мірою користуючись з приватних коштів.

Також представник відомства підкреслив, що його обурив факт висміювання засобами масової інформації урочистого відкриття корпусу ізолятора, в якому пройшли ремонтні роботи. Він заявив, що це може бути й кумедно, але коли люди потрапляють в СІЗО, вони не перестають обурюватися, що там все погано.

Коли влада приймає спроби поліпшити наявні умови, цей факт піддається глузуванням. До того ж, представник Мін’юсту зробив акцент на тому, що ремонтні роботи більшою мірою проводилися не за бюджетні кошти. Варто відзначити, що джерело фінансування озвучено не було.

Необхідно нагадати, що ще в кінці минулого місяця Мін’юстом було відкрито новий корпус столичного СІЗО, після того, як там були проведені фундаментальні ремонтні роботи. Як зазначалося, ремонт почався ще в лютому минулого року, при цьому, по його завершенню були покращені двадцять п’ять камер, а також відновлені лазні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*