Експерт: у відносинах між Польщею та Україною м’яч на українській стороні

Politeka.net

Політичний оглядач Ігар Тишкевич на своїй сторінці в Facebook розповів, що Конституційний суд Республіки Польща визнав деякі положення місцевого закону «Про інститут національної пам’яті», не відповідаючими Конституції. Були скасовані ті статті, які стосувалися України та «українських націоналістів».

Тишкевич назвав це можливістю відновити історичний діалог між Польщею і нашою країною, та підкреслив, що зараз «м’яч на українській стороні».

За словами експерта, Київ має два варіанти подальших дій у відношенні сусідньої країни. У першому варіанті знизиться напруженість в риториці, і будуть зроблені такі кроки назустріч, як діалог українських та польських істориків, а також проведення пошукових робіт в Україні. Другим варіантом політичний експерт назвав висновки Києва про те, що рішення Конституційного польського суду є зовнішньополітичною українською перемогою, та подальша поведінка з позиції «переможців», з висуненням звинувачень і умов.

Він додав, що поведінка по відношенню до Польщі буде «лакмусовим папірцем», що дозволяє судити про адекватність певних політиків нашої країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*