Президент Білорусі: Україна стала подарунком для країн Заходу

Unpp.com.ua

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що для західних держав Україна стала другим подарунком за вагомістю після розвалу СРСР. Також він зазначив, що не варто боятися можливого входження української держави в НАТО, оскільки в її нинішній владі деякі персони набагато гірші, ніж Північноатлантичний Альянс.

За словами голови Республіки Білорусь, подібний подарунок в особі України західним країнам, а особливо Сполученим Штатам, і не снився. Згідно з Олександром Лукашенком, першим презентом за весь час виступив розвал СРСР, а другим постала Україна. Президент зазначив, що неприпустимим, на його думку, буде розміщення на території української держави ракет, які володіють меншою і середньою дальністю, оскільки Російська Федерація обстрілюється повністю до лінії Уралу лише застосуванням ракет малої дальності. З цієї причини необхідно розв’язувати дану проблему.

Лукашенко повідомив, що нестрашним також є той факт, що Київ увійде у число держав Північноатлантичного договору, тому що серед української верхівки існують люди, які, по його думку, є гіршими в кілька разів, ніж сам Північноатлантичний Альянс.

Президент Республіки Білорусь підсумував, що сподівається, що внутрішні деструктивні процеси України не повинні перейти на територію його держави. З цієї причини кожен крок влади повинен бути акуратний і прорахований, щоб не допустити дестабілізації всередині Білорусі. Про це було заявлено президентом на зустрічі з політиками держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*