Євросоюз: Україна повинна прийняти Закон про право голосування переселенців

Dniprograd.org

Представництво ЄС в Україні повідомило у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» про те, що Європейський Союз очікує від Верховної Ради України скорішого прийняття нормативно-правового акту відносно спрощення процедури участі у голосуванні переселенцям всередині держави на усіх виборах.

Повідомлення представництва інформувало, що Європейський Союз вітає рішення, прийняте комітетом українського парламенту з питань правової політики та правосуддя. Даним комітетом 17 січня був схвалений проект закону, що полегшує процедуру голосування на всіх виборах громадянам, які мають статус переселенців. Також представництво Європейського Союзу сподівається на швидке ухвалення даного закону.

Нагадаємо, що раніше одним з комітетів законодавчого органу держави було прийнято рішення підтримати законопроект відносно виборчого права осіб, які переміщені всередині держави – переселенці, а також інших мобільних громадян всередині України.

Метою даного проекту є забезпечення можливості реалізації свого виборчого права громадянам, які переміщені всередині держави або ж мобільним громадянам, на виборах усіх рівнів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*