Американську юридичну фірму оштрафували на $4,6 мільйона за дискредитацію Тимошенко

24tv.ua

Мін’юст США в спецповідомленні заявили, що одна з відомих юрфірм під назвою «Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP» зобов’язана внести оплату до держбюджету США суму розміром у 4,6 млн доларів.

«SASM&F» звинувачується в недотриманні «Акту про реєстрацію іноземних агентів». Дане правопорушення було здійснено у співпраці з тоді чинним главою України В.Януковичем у процесі підготовки, а також поширення у ЗМІ звіту відносно справи Юлії Тимошенко. Відзначається, що на той момент «SASM&F» зменшили суму гонорару, у результаті чого Мін’юст України заплатив офіційно за роботу близько 12 тис доларів, а насправді за допомогою офшору фірма отримала 4,6 млн доларів.

Нині, щоб врегулювати цю справу мирним шляхом, «SASM&F» зобов’язана заплатити вказану суму до держбюджету США.

Доповідь, підготовлена фірмою в 2012 році, була замовною роботою українського Мін’юсту, а також використовувалася для того, щоб обґрунтувати арешт Тимошенко. У минулому році, в процесі розслідування справи американського юриста і політконсультанта Пола Манафорта судом США було встановлено, що звіт фірми «SASM&F» є сфабрикованою. Юрист даної фірми Алекс ван дер Зваан нині затриманий, а головним офісом визнаний замовний і суперечливий характер звіту відносно Тимошенко.

Відзначено, що для того, щоб дискредитувати Тимошенко люди з оточення Януковича витратили близько 75 млн доларів. Про це стало відомо в процесі розслідування по справі Манафорта.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*