Аваков – гарант проведення чесних виборів в Україні

Volyn.com.ua

Арсен Борисович Аваков, який очолює МВС в Україні, вже знайшов ряд порушень виборчого законодавства майже у всіх, хто претендує сьогодні на почесне місце президента України. Про це силовик поінформував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

З десяти зареєстрованих в ЦВК офіційних кандидатів у президенти нашої країни, лише Ігор Шевченко та Андрій Садовий зволили відкрити собі рахунку виборчого фонду згідно із законом. Адже тільки з таких рахунків і проводити оплату реклами на свою виборчі перегони. Однак вулиці міст України давно вже сповнені білбордами, що містять різні матеріали з агітацією майже всіх претендентів на посаду глави нашої держави. По кожному з таких інцидентів глава Міністерства обіцяв відреагувати.

З моменту початку виборчих перегонів, що почалася 31 грудня, в Нацполіції вже прийняли близько сотні скарг від небайдужих громадян України та громадських діячів з приводу різних порушень, – повідомляє Аваков. Скарги надходили з Києва та області; а також із Запорізької, Закарпатської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Тернопільської та Сумської областей.

Факти подібних відходів від законодавства виявлені вже з боку Юрія Бойка, Володимира Зеленського, Петра Порошенка, Олександра Вілкула, Юлії Тимошенко, Іллі Ківи. Ці люди ще не зареєструвалися, але вже встигли оголосити про свої амбіції та замовити рекламу. Поки ці люди не зареєстровані — закон вони не порушують, але Аваков вже дав зрозуміти, що дуже уважно ставитися до цієї інформації та чекає розвитку подій.

Також Арсен Борисович натякнув, що збирається припинити формування виборчих «сіток», «каруселей», запобігти скупку голосів виборців «лукавими» політтехнологами. Він не просто попереджає порушників, а й загрожує таким недобросовісним кандидатам “несподіваною публічною катастрофою”, завдяки своєчасній реакції з боку МВС.

Не забув Аваков висловити окрему подяку структурі, активно співпрацює з ЦВК і МВС — це громадська організація «ОПОРА». Ось тепер вже точно можна не хвилюватися за прозорість і демократичність президентських виборів в нашій країні. Поки Арсен Борисович перебуває на посаді міністра, у нас не буде ні фальсифікації, ні підкупу виборців, ні помилок у підрахунках. Ну а ЦВК теж працюватиме на 100% чесно, адже з ними тепер співпрацює «ОПОРА».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*