Порошенко привітав ФРН з непостійним членством в Раді Безпеки ООН

Buki.com.ua

В ході зустрічі з керівником німецького зовнішньополітичного відомства Хайко Маасом Петро Порошенко привітав Берлін з отриманням непостійного членства в Раді безпеки ООН.

На своєму офіційному профілі в соцмережі Facebook президент заявив, що був радий потиснути руку керівнику МЗС Німеччини, який закінчує своє відвідування України. Голова держави зустрівся з Маасом відразу по прильоту з Черкас.

Нагадавши, що ФРН отримала непостійне членство в Радбезі з першого дня поточного року, Порошенко заявив, що одним з важливих пріоритетів ФРН буде підтримка України у справі повернення нею територіальної цілісності.

Раніше Маас від імені своєї країни зажадав звільнити українських моряків, захоплених прикордонниками РФ в районі Керченської протоки 25 листопада. Таку заяву голова німецького МЗС зробив на прес-конференції в Києві. Також він зажадав від Кремля звільнення й «інших полонених», серед яких Маас згадав Олега Сенцова, та пообіцяв, що Німеччина не залишить це питання.

Непостійні члени Радбезу обираються Генасамблеєю міжнародної організації на дворічний період, вибираючись від однієї з п’яти регіональних груп держав. Жодного з держав не може бути непостійним членом РБ ООН більш терміни поспіль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*