Павуки в українській політиці або “Опоблок” скаржиться на колишнього лідера

Fromua.news

На офіційному сайті «Опозиційного блоку» опубліковано заяву політсили, в якому колишній лідер фракції Юрій Бойко піддався критиці.

Негативні реакцію «Опоблоку» викликали однотипні позови, подані Бойко проти своїх колишніх однопартійців. Його дії кваліфіковані ними як «судовий спам», який потрібен політику нібито для того, щоб перешкодити балотуванню Олександра Вілкула на президентські вибори 2019 року.

У «Опоблоці» стверджують, що подача аналогічних позовів до різних судів потрібна з метою того, щоб хоча б один з них потрапив на розгляд «потрібного» судового голови.

Нагадаємо, що в позовах Юрія Бойка міститься вимога до Міністерства юстиції про заборону реєструвати політсили, в назвах яких присутнє словосполучення «Опозиційний блок». Також Бойко зі своїми новими соратниками вимагає відкликати посвідчення про проходження реєстрації у вже існуючих політичних сил, з метою заборони висування ними кандидатів у президенти та Верховну Раду.

Минулого року Юрій Бойко був виключений з «Опоблоку», очоливши згодом парламентське об’єднання «Опозиційна платформа — За життя», співзасновником якого став нардеп Вадим Рабинович.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*