ФБР сильно зацікавилося Ігорем Коломойським

Bitbet.news

Журнал «Новое время» опублікував матеріали власного розслідування, в яких стверджується, що український підприємець і колишній керівник Дніпропетровської ОДА володіє значними активами в Сполучених Штатах.

У статті наводяться дані про велику гру Коломойського та його американських партнерів на ринку офісної нерухомості в США. Компанія Optima, про зв’язок якої з Коломойським повідомляє «Новое время», придбала активів на суму приблизно у двісті п’ятдесят мільйонів доларів США.

У Клівленді, як стверджує стаття, головним надбанням українського бізнесмена став готель Westin, який був викуплений у 2011 році у банку Lehman Brothers, що рухнув в період фінансової кризової ситуації. На реконструкцію Коломойський і його партнери витратили 64,5 мільйона доларів.

Також повідомляється, що Корф і Лейбер спільно з Коломойським інвестували в клівлендську нерухомість, сталеливарний комбінат в штаті Огайо, а також завод у Вірджинії та низку підприємств по перероблюванню, які розташовані в різних частинах Сполучених Штатів. Лейбер також названий членом наглядової ради компанії «Укрнафта», де Коломойський є власником міноритарної частки.

Партнерами Коломойського названі громадяни США Мордехай Корф і Урі Лейбер, уродженці штату Флорида. Вони були викликані на допит у Федеральне бюро розслідувань, де підтвердили, що власником певних американських активів є Ігор Коломойський.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*