СБУ затримала «збройового барона» з Черкаської області

News.pn

Прес-центр Служби безпеки інформує, що на Черкащині працівники відомства викрили голову однієї з районних осередків громадської організації. Як зазначається, ця особа займалася реалізацією зброї та припасів, що суперечить законодавству.

Силовики з’ясували, що місцевий житель зберігав зброю та припаси у своєму особистому приміщенні господарського призначення для того, щоб їх продавати. Клієнтами зловмисника в більшості випадків були жителі столиці, куди він систематично приїжджав. Таким чином, працівники правоохоронної структури зафіксували факт реалізації двох зразків пістолета Макарова, а також припасів до них. Відзначається, що за зброю та патрони зловмисник отримав близько двох з половиною тисяч американських доларів.

Так, представники СБУ провели арешт в одному з центральних районів регіону після того, як зловмисник реалізував автомат Калашникова та більше сотні патронів. За реалізацію даного озброєння злочинець отримав тисячу доларів. Так, правоохоронці оголосили місцевому жителю про підозру згідно з частиною 1 статті 263 КК України. Зараз питання про запобіжні заходи не вирішене.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*