ДПС затримали українців при спробі незаконного ввезення машин в Україну

Iamir.info

Інформаційне агентство «РБК-Україна», посилаючись на прес-центр Держприкордонслужби, інформує, що співробітниками служби була розкрита схема незаконного ввезення на українську територію машин, які мають іноземну реєстрацію.

Таким чином, відомо, що 18.01.19. співробітники внутрішньої та власної безпеки у Львівській області зафіксували факт застосування фальшивих контрольних талонів, з метою проходження прикордонного контролю. Дану схему застосовували двоє громадян нашої країни, які діяли за попередньою змовою. Вони мали намір уникнути проходження всіх процедур з контролю на КПП «Рава-Руська».

У службі зазначили, що громадяни нашої країни при в’їзді в Україну перетнули контрольно-пропускний пункт, при цьому, необхідних прикордонних процедур для ввезення в нашу країну автомобілів з іноземною реєстрацією, у них не було. Так, один українець на автомобілі, який має реєстрацію України, після того як пройшов всі процедури передав талон, де стояли позначки Держприкордонслужби та Державної фіскальної служби, своєму товаришеві. Другий громадянин в’їжджав в країну на автомобілі, що має реєстрацію Великобританії.

Таким чином, проти двох українців були складені протоколи, що свідчать про порушення Адміністративного кодексу, зокрема 202 статті.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*